مشارکت خیرین در حوزه سلامت، فرصتی مغتنم برای محرومیت زدایی است

یكشنبه ٢٩ خرداد ١٤٠١ ساعت ٧:٢٥ ق.ظ   ( بازدید : 13 نفر )


معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در مراسم تجلیل از خیرین حوزه سلامت شهرستان بجنورد گفت: از جمله مهمترین اولویتهای دانشگاه ایجاد و تکمیل زیرساختها و تامین امکانات مناسب جهت ارائه خدمات سلامت به مردم در دورترین و محرومترین نقاط استان می باشد.

به گزارش روابط عمومی ، دکتر براتی زاده در این مراسم که امروز در مرکز بهداشت بجنورد برگزار شد، با اشاره به پروژه های محرومیت زدایی استان خاطر نشان کرد: مشارکت خیرین در حوزه سلامت، ظرفیتی بسیار عالی و فرصتی مغتنم جهت احداث و تجهیز مجموعه های بهداشتی و درمانی در نقاط محروم استان بوده و منجر به ارتقاء شاخصهای سلامت در این مناطق خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از خیرین فعال در حوزه سلامت، از ایشان خواست تا نقاط کمتر برخوردار استان را جهت مشارکت در ایجاد زیر ساختهای سلامت، در اولویت قرار داده و منابع موجود را در راستای برقراری عدالت اجتماعی و دسترسی تمام مردم به خدمات بهداشتی و درمانی حتی در دورافتاده ترین روستاها هدایت نمایند. 

بر اساس این گزارش، در این مراسم که با حضور معاون توسعه، جمعی از مسئولین دانشگاه و رئیس مجمع خیرین استان برگزار شد، از خیرین سلامت و فعالان در این عرصه تجلیل گردید و چالشهای این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


منبع : معاونت توسعه مدیریت و منابع چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.جستجو
اطلاعیه 1 (۱۳۸۶۹ بازدید)
مرخصی زایمان (۵۴۳۳ بازدید)
دستور العمل حقوقی (۳۰۲۸ بازدید)
قانون نظام هماهنگ (۲۵۹۰ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...