همزمان با هفته سلامت، کلنگ احداث مرکز جامع سلامت روستایی ملاحسن شهرستان مانه و سملقان بر زمین زده و عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد.

شنبه ٢٤ اردیبهشت ١٤٠١ ساعت ١٣:٤١ ب.ظ   ( بازدید : 29 نفر )


به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ، همزمان با هفته سلامت، با حضور معاونان توسعه مدیریت و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی و نماینده مردم 5 شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان و مردم، مراسم کلنگ‌زنی مرکز جامع سلامت روستایی ملاحسن شهرستان مانه و سملقان بر زمین زده شد.

دکتر حسن براتی‌زاده، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در حاشیه این مراسم گفت: این پروژه در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع و با زیر بنای 350 متر مربع در یک طبقه احداث خواهد شد.

 

وی افزود: مراکز جامع خدمات سلامت، در مناطق شهری و روستایی راه‌اندازی می‌شود و خدمات قابل ارائه در این مکان شامل خدمات پزشکی عمومی، پرستار مشاوره سلامت روان، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی، دندانپزشکی، خدمات آزمایشگاهی، رادیولوژی، بهداشت محیط و حرفه‌ای و نظارت بر مراقبت‌های بهداشتی ارائه شده در واحدهای تابعه شامل پایگاه سلامت و خانه بهداشت فعال است.

 

 

گفتنی‌ست؛ در ادامه این برنامه، مراسم کلنگ‌زنی ایجاد خانه‌های بهداشت در روستاهای گزاباد، قسطی، برج و قزل قلعه به صورت متمرکز در روستای گز آباد انجام شد.


منبع : معاونت توسعه مدیریت و منابع چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.جستجو
اطلاعیه 1 (۱۳۸۶۹ بازدید)
مرخصی زایمان (۵۴۳۳ بازدید)
دستور العمل حقوقی (۳۰۲۸ بازدید)
قانون نظام هماهنگ (۲۵۹۰ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...